Dobrý den.

Vítám Vás na své webové stránce a přeji všem pohodu. Nabízená domácí péče je orientovaná na ochotu sloužit zájmům klientů a pomocí masáží se snažím pomoci i tam, kde jiná péče nestačila.
Rád Vám poradím jaký druh masáže, či masážní postup, je pro Vás vhodný.

Doporučení: pečujte o své zdraví a tělo

Moje kvalifikace

Kromě profesionality a důkladné informovanosti v oboru využívám při poskytování služeb i vědomosti získané na univerzitních studiích, např. na Slovenské zdravotnické univerzitě v Bratislavě (pozn. někdejší Slovenská postgraduální akademie medicíny). A v rámci absolvovaných vysokoškolských studií jsem mj. úspěšně absolvoval zkoušky z anatomie, patologické anatomie, fyziologie, patofyziologie, interní medicíny, atd.
Vlastním osvědčení a oprávnění na výkon nabízených služeb.

Doporučení: Relaxujte

Obecné informace

Masážím se věnuji již dlouhou dobu i pro dobro mé rodiny. Kromě poskytování Domácí péče pro rodiny a jednotlivce – masáž do domu, Vám nabízím i odbornou péči, kterou vykonávám v provozovně na koupališti v Lodíně č.p. 99, 503 15 Nechanice. Snažím se takto vyhovět i klientům, kteří nemají doma vytvořené podmínky pro domácí péči.

Další výhodu, kterou Vám nabízím, jsou mé vědomosti (pozn. „rozumím lidskému tělu“), zdravotnická praxe, vstřícnost k požadavkům klienta a moje mobilita. Vy tak navíc máte možnost výběru, zda budete na masáže jezdit do provozoven, nebo si můžete - nejen při potížích či ve špatném počasí - domluvit procedury do domu. Je to komfort, kdy si léčebné, relaxační a regenerační účinky masáže můžete prodloužit a užít v pohodlí Vašeho domova. Na masáž dojedu se svým profesionálním masérským lůžkem přímo za Vámi. Používám originální kosmetiku - pleťové masážní oleje, např.: Maratónec, Relax, Sixtus oll neutral i další níže jmenované.

Masážní olej TOMFIT - aloe vera, obsahuje velké množství aminokyselin. Výhody masážního oleje s extraktem aloe vera: blahodárný vliv na pokožku, zklidňuje její podráždění, zmírňuje svědění, pálení, otoky, bolesti, usnadňuje a zrychluje hojení ran a popálenin, zrychluje regeneraci organismu, snižuje hladinu krevního cholesterolu a cukru.

Jalovcový masážní olej: Masážní olej s vysokým obsahem jalovcové silice je již po generace využíván pro své účinky na pohybový aparát. Aktivuje lymfatický systém, čímž napomáhá odstraňovat ze svalů toxické a odpadní látky. Tím aktivně působí proti křečím, zrychluje regeneraci, používá se při revmatismu a dně. Jalovec má navíc desinfekční účinek na pleť. Pomáhá proti nespavosti, bolestem hlavy a depresím.

Masážní olej Maratónec: nepostradatelný nejen pro vrcholové sportovce. Postará se o celou nohu od stehen až k chodidlům – odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, skvěle pomáhá při drobných poraněních a výronech, regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku a změkčuje kůži na patách. Účinný proti plísním, má výrazné antiseptické a antimykotické účinky. Obsahuje mj. vitamíny A, E, F, lecitin.

Devatero kvítí nejčastěji aplikuji na namožená a bolavá záda a klouby. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě, prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé a regenerační účinky. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře. Osvědčil se i pro jemnou masáž při nachlazení.

Růže, tento masážní olej při pravidelném používání zvýší vitalitu a odolnost pokožky a učiní ji hladkou, mladistvou a svěží. V duševní rovině přináší růžový olej harmonii a zklidnění a pomáhá při depresích. Uklidňuje organismus a obnovuje duševní rovnováhu. Lze jej použít i při nervozitě a neklidu.

Levandule olej, mj. regeneruje poškozenou pokožku, zmírňuje duševní napětí a stres, podporuje zdravý spánek.

Antistri používám u masáží na strie. Olej dodává kůži výživu, pružnost i pevnost. Pravidelná masáž tímto olejem nejen zamezuje tvorbě nevzhledných strií, ale i vyhlazuje pokožku a redukuje stávající kožní prasklinky.

Celulinie olej používám u anticelulitidové masáže. Tento olej redukuje tuk z podkoží a zvyšuje pevnost a pružnost pokožky. Používám ho též u preventivných masáží. Výsledkem pravidelné masáže problematických partií jako jsou hýždě a stehna, je výrazně hladší a pevnější pokožka.

Dodávám: obecně se dá říci, že celulitida zpravidla může probíhat v podobě čtyř odlišných fází:
První a nejlehčí z nich popisuje situaci, kdy si projevů celulitidy všimneme pouze pokud na povrch kůže vyloženě zatlačíme, nejčastěji tak, že jej stlačíme dvěma prsty, přičemž se na tomto místě zjeví nevzhledná „hrbolovitá kůže “ a následně se vytvoří jakási jizvička.
Druhému stádiu se potom někdy přezdívá jako tzv. manekýnskému stádiu, kdy je „pomerančová kůže“ zřetelně patrná i při sezení, nebo napnutí svalů problémových partií.
Tzv. třetí stádium potom nastává v situaci, kdy je celulitida viditelná vždy a za jakýchkoliv okolností.
Čtvrté stádium, se projevuje výrazným narušením struktury kůže, a zvýšeným objemem tukové tkáně.

Doporučení: péči o své zdraví a tělo svěřte odborníkovi

Nepřehlédněte

Místo pro aplikaci procedur nemusí být jen doma, či v provozovně v Lodíně. Pokud si klient přeje, lze si domluvit i jiné místo. Masáž si můžete dopřát třeba i ve firmě, v hotelu, ale i na společenských, vzdělávacích, zábavných, sportovních nebo firemních akcích.
Nabízím dárkové poukazy na masáže v jakékoliv hodnotě dle ceníku.

Mezi mé klienty patří např.:
reprezentant ČR v kulturistice pan Ivan Horáček, několikanásobný Mistr ČR veteránů a několikanásobný medailista z Mistrovství Evropy a Mistrovství světa,
(viz: http://www.promil.cz/eshop/cz/sponzorujeme-ivan-horacek.php#a1)
i další cvičenci z City Fitness Centrum Hořice, kupříkladu i Veronika Zapadlová – zahrála si v v seriálech: Velmi křehké vztahy, 1. oddělení, Trapasy, Filmy: Piko
(viz. http://www.osobnosti.cz/veronika-zapadlova.php)
a v neposlední řadě i Kateřina Zmitková http://www.facebook.com/katkazmitkova#!/profile.php?id=1423145070.
Fotografie těchto klientů (pořízené při procedurách) jsou s jejich souhlasem umístěné na mé webové stránce.

Nečekejte na potíže, masáž je i účinná prevence