Hořicko - Sport - Mezinárodní seminář aikido v Hořicích 1.-5.7.2009 Úterý 7. února 2023 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
29.6.2009 - Redakce
Mezinárodní seminář aikido v Hořicích 1.-5.7.2009

Ve středu 1.července bude zahájen ve sportovní hale gymnázia v Hořicích pětidenní mezinárodní seminář aikido. Tento seminář povede Koji Yoshida z Japonska, který je nositelem 7.Danu Aikido Aikikai. Bude to jeho třetí návštěva ČR. Předchozí dva semináře proběhly v Hradci Králové v letech 2006 a 2008.

Koji Yoshida každoročně vede mezinárodní semináře v USA, ve Francii a na Ukrajině a je jedním ze tří hlavních představitelů stylu aikido, který vytvořil Shoji Nishio, který zemřel v roce 2005. Koji Yoshida je také držitelem 7.Danu iaido (cvičení s japonským mečem) a 7.Danu kaligrafie (tradiční škola psaní japonského znakového písma). Aikido, které cvičí Koji Yoshida lze nazvat jako neuvěřitelně rychlé a jeho semináře jsou obrovským přínosem především pro pokročilé studenty aikido.

Na tento mezinárodní seminář aikido přijedou lidé z Polska, Francie, Dánska, Ukrajiny a samozřejmě i z různých koutů ČR. Seminář pořádá Bohemia Aikikai, která je jednou ze tří největších organizací aikido v rámci České republiky. Více o této organizaci a o akcích, které pořádá, naleznete na http://www.hvezdicka.cz/ba/index.php

V sobotu 4.července bude večerní dvouhodinové cvičení přístupné divákům. Vstupné je dobrovolné, a to, co pořadatelé vyberou, použijí na úhradu položek za dopravu tatami. Toto sobotní cvičení začíná v 17hod.


Kontakt:
Aleš Vostřez
alesvostrez@seznam.cz
mobil: 737949489