Hořicko - Sport - Florbal - Výsledky po posledním turnaji Úterý 5. července 2022 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
17.4.2002 - Redakce
Výsledky po posledním turnaji

Utkání v základní části 

--------------------------------------------------------------------------------

1. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B001 SCC Semily – SOS Věž lig Č. Dub 9:1 (5:0,1:0,3:1) 
branky: 17.,2. . Hypšman, 42.,34.,4. Šimek, 7.,13.,31. . Hypšman, 11. Seidl – 45. Šrýtr; vyloučení: 1:0 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Matouš, Kolář; diváků; 60 min.

B002 FbC Orli Liberec – FbOU Sršni Hořice 4:6 (3:1,1:2,0:3) 
branky: 8. Šmolík, 13.,22. Mareš, 14. Cihlář – 13.,43. Jung, 44.,17. Kolář, 19. Vacek, 41. Škaloud; vyloučení:
1:0 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Horčička, Ryant; diváků; 60 min.

B003 SCC Semily – Torpédo Náchod 3:3 (1:1,1:1,1:1) 
branky: 12. Hypšman, 24.,45. Šimek – 9.,22. Šourek, 45. Hartman; vyloučení: 2:1 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Matouš, Kolář; diváků; 60 min.

B004 FbC Orli Liberec – SOS Věž lig Č. Dub 9:1 (1:0,3:0,5:1) 
branky: 13.,45. Šmolík, 21.,45. Tolar, 27.,30.,41. Cihlář, 35. Hapujda, 36. Honíšek – 36. Havelka; vyloučení:
1:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Matouš, Kolář; diváků; 60 min.

B005 Torpédo Náchod – FbOU Sršni Hořice 3:4 (1:0,2:2,0:2) 
branky: 14. Jeřábek, 20.,21. Miroš – 16. Duchoň, 17.,42. Vacek, 44. Jeřábek; vyloučení: 1:1 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Horčička, Ryant; diváků; 60 min.

2. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B006 FBK Jičín – 1. JV Vlastibořice 4:2 (2:0,1:1,1:1) 
branky: 1. Bitnar, 11.,18.,45. Polach – 27. Iker, 44. Brož; vyloučení: 1:3 +10min:Bukovan(Vlastibořice) ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Cihlář, Honíšek; diváků; 60 min.

B007 1. FBK Jablonec n/N B – DTJ Trutnov B 5:1 (0:0,1:1,4:0) 
branky: 26.,36.,43. Bukáček, 41.,33. Havel – 23. Ryant; vyloučení: 1:3 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí:
Honíšek, Cihlář; diváků; 60 min.

B008 FBK Jičín – SKP Nymburk B 5:0 (:,:,:) 
branky: – ; vyloučení: 0:0 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Horčička, Ryant; diváků; 0 min.

B009 1. JV Vlastibořice – DTJ Trutnov B 7:2 (2:0,2:1,3:1) 
branky: 12.,18. Brož, 15.,38. Iker, 29.,37.,39. Kobrle – 23. Horčička, 37. Ryant; vyloučení: 0:2 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Honíšek, Cihlář; diváků; 60 min.

B010 1. FBK Jablonec n/N B – SKP Nymburk B 5:0 (:,:,:) 
branky: – ; vyloučení: 0:0 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Horčička, Ryant; diváků; 0 min.

3. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B011 FBK Jičín – DTJ Trutnov B 5:5 (1:3,2:1,2:1) 
branky: 4. Morávek, 19. Král, 22.,36.,45. Polach – 12.,40. Krča, 14.,14. Ryant, 16. Svítek; vyloučení: 3:2 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Janeček, Podsedník; diváků; 70 min.

B012 SOS Věž lig Č. Dub – SKP Nymburk B 0:2 (0:2,0:0,0:0) 
branky: – 3. Štědrý, 5. Košvanc; vyloučení: 2:0 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Horčička, Rynat; diváků; 65
min.

B013 Torpédo Náchod – FBK Jičín 3:5 (2:1,0:1,1:3) 
branky: 2.,36. Šourek, 5. Jeřábek – 8.,31.,42.,43. Král, 27. Rezek; vyloučení: 4:0 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Horčička, Ryant; diváků; 60 min.

B014 SOS Věž lig Č. Dub – DTJ Trutnov B 3:3 (1:0,1:3,1:0) 
branky: 15.,19.,33. Petrů – 24. Ryant, 25.,29. Pich; vyloučení: 2:1 +5min:Pich(Trutnov) ; využití: :; oslabení:
; rozhodčí: Janeček, Podsedník; diváků; 60 min.

B015 Torpédo Náchod – SKP Nymburk B 2:6 (1:1,1:1,0:4) 
branky: 5. Jahoda, 18. ŠtĄovíček – 7. Kykal, 27.,40. Kaňák, 37. Hobort, 39. Dostál, 44. Myška; vyloučení: 2:2 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Cibere, Hofman; diváků; 60 min.

4. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B016 FbC Orli Liberec – 1. JV Vlastibořice 5:1 (1:0,1:0,3:1) 
branky: 11. Mareš, 16.,44. Cihlář, 40. Šmolík, 43. Franců – 33. Brož; vyloučení: 1:0 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Cibere, Hofman; diváků; 65 min.

B017 SCC Semily – FbOU Sršni Hořice 3:4 (1:2,0:1,2:1) 
branky: 4. Šimek, 43. Lednický, 45. Medek – 10.,14. Vacek, 29. Škaloud, 43. Kolář; vyloučení: 2:0 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Janeček, Podsedník; diváků; 70 min.

B018 1. JV Vlastibořice – 1. FBK Jablonec n/N B 2:3 (1:0,0:0,1:3) 
branky: 11. Iker, 34. Fanta – 33.,37. Šrajer, 43. Kolman; vyloučení: 0:2 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí:
Janeček, Podsedník; diváků; 60 min.

B019 SCC Semily – FbC Orli Liberec 1:2 (1:0,0:1,0:1) 
branky: 7. Blažo – 16. Franců, 38. Šmolík; vyloučení: 1:4 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Cibere, Hofman;
diváků; 60 min.

B020 FbOU Sršni Hořice – 1. FBK Jablonec n/N B 1:3 (0:1,1:1,0:1) 
branky: 29. Jeřábek – 15.,41. Šrajer, 22. Pavel; vyloučení: 2:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Cibere,
Hofman; diváků; 55 min.

5. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B021 FbOU Sršni Hořice – 1. JV Vlastibořice 6:4 (1:1,3:2,2:1) 
branky: 5. Jung, 16. Jeřábek, 27.,33. Krejcar, 31. Kolařík, 39. Škaloud – 6. Holeček, 24.,45. Brož, 40. Iker;
vyloučení: 1:0 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Ryant, Horčička; diváků; 65 min.

B022 FbC Orli Liberec – DTJ Trutnov B 12:4 (1:1,8:1,3:2) 
branky: 24.,44.,13.,19.,18.,16. Franců, 17. Šmolík, 34.,19. Cihlář, 25.,39. Tolar, 28. Honíšek – 1.,44. Ryant,
22. Krča, 43. Dufek; vyloučení: 1:0 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Kolář, Rezek; diváků; 70 min.

B023 1. JV Vlastibořice – SKP Nymburk B 6:3 (1:2,3:0,2:1) 
branky: 4.,45.,44.,18. Brož, 17. Iker, 19. Fiala – 2.,5. Hobort, 40. Štědrý; vyloučení: 1:0 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Kolář, Rezek; diváků; 65 min.

B024 FbOU Sršni Hořice – DTJ Trutnov B 8:1 (2:1,4:0,2:0) 
branky: 7.,45.,29.,25. Jung, 14. Škaloud, 25. Krejcar, 30. Kolář, 41. Duchoň – 15. Ryant; vyloučení: 0:0 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Bukovan, Rezek; diváků; 70 min.

B025 FbC Orli Liberec – SKP Nymburk B 5:1 (2:0,0:0,3:1) 
branky: 11. Šteinfest, 41.,15. Cihlář, 34.,43. Franců – 35. Dostál; vyloučení: 2:1 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Ryant, Horčička; diváků; 65 min.

6. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B026 SCC Semily – 1. FBK Jablonec n/N B 7:1 (2:0,2:0,3:1) 
branky: 4. Hypšman, 35.,12. Lednický, 23. Medek, 27. Blažo, 43. Seidl, 45. Filinger – 37. Vojtěch; vyloučení:
0:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Horčička, Ryant; diváků; 70 min.

B027 Torpédo Náchod – SOS Věž lig Č. Dub 3:4 (1:2,2:2,0:0) 
branky: 15. Kratěna, 23. Hartman, 29. Jícha – 2. Petrů, 4.,22. Rubáš, 20. Šrýtr; vyloučení: 1:0 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Kolář, Rezek; diváků; 71 min.

B028 SCC Semily – FBK Jičín 7:1 (2:1,2:0,3:0) 
branky: 11.,42.,20.,17. Šimek, 11. Lednický, 34. Hypšman, 39. Blažo – 11. Polach; vyloučení: 0:4 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Rezek, Kolář; diváků; 70 min.

B029 Torpédo Náchod – 1. FBK Jablonec n/N B 3:5 (0:1,0:2,3:2) 
branky: 31. Jeřábek, 43.,35. Šourek – 9.,30.,44. Havel, 26.,42. Novotný; vyloučení: 0:0 ; využití: :; oslabení:
; rozhodčí: Bartoníček, Kolář; diváků; 70 min.

B030 SOS Věž lig Č. Dub – FBK Jičín 1:7 (0:0,0:3,1:4) 
branky: 45. Rubáš – 18.,32. Novotný, 19. Čepička, 19. Morávek, 34. Císař, 35. Polach, 35. Král; vyloučení: 4:1
+ČK:Havelka(Č. Dub) ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Bartoníček, Kolář; diváků; 70 min.

7. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B031 SCC Semily – 1. JV Vlastibořice 2:2 (1:1,0:1,1:0) 
branky: 10. Blažo, 34. Havrda – 14. Kobrle, 30. Brož; vyloučení: 0:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí:
Horčička, Ryant; diváků; 65 min.

B032 Torpédo Náchod – DTJ Trutnov B 1:5 (1:2,0:1,0:2) 
branky: 4. Miroš – 2. Ryant, 7.,40. Horčička, 23. Stránský, 41. Šubr; vyloučení: 2:0 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Bukovan, Iker; diváků; 70 min.

B033 SCC Semily – SKP Nymburk B 3:2 (2:0,0:1,1:1) 
branky: 5.,45. Hypšman, 6. Pavlata – 33.,32. Slanička; vyloučení: 2:4 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Ryant,
Horčička; diváků; 65 min.

B034 Torpédo Náchod – 1. JV Vlastibořice 3:11 (1:1,1:5,1:5) 
branky: 13. Zavřel, 26. Šourek, 40. Miroš – 2. Kobrle, 21.,35.,18. Brož, 21.,38. Fanta, 26. Iker, 44.,45.,30.
Sluka, 44. Bukovan; vyloučení: 1:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Horčička, Ryant; diváků; 70 min.

B035 DTJ Trutnov B – SKP Nymburk B 3:12 (1:2,0:5,2:5) 
branky: 13. Podsedník, 41. Krča, 44. Horčička – 34.,42.,6.,23.,20.,19.,18.,9. Slanička, 39.,26.,44. Hobort, 39.
Štědrý; vyloučení: 4:0 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Kolář, Bukovan; diváků; 65 min.

8. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B036 FbOU Sršni Hořice – SOS Věž lig Č. Dub 6:4 (1:0,2:1,3:3) 
branky: 6.,39.,35. Jung, 19. Kolařík, 28.,45. Orct – 25.,45. Petrů, 33. Havelka, 39. Kubíček; vyloučení: 3:5 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Honíšek, Bukovan; diváků; 70 min.

B037 FbC Orli Liberec – FBK Jičín 3:0 (2:0,1:0,0:0) 
branky: 4. Franců, 11. Cihlář, 23. Šmolík – ; vyloučení: 1:4 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Bukovan, Kolář;
diváků; 65 min.

B038 SOS Věž lig Č. Dub – 1. FBK Jablonec n/N B 0:7 (0:1,0:2,0:4) 
branky: – 38.,3. Musil, 31.,17. Bukáček, 17.,40. Kolman, 38. Jiřena; vyloučení: 0:1 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Fanta, Kolář; diváků; 70 min.

B039 FbOU Sršni Hořice – FBK Jičín 5:3 (2:2,2:1,1:0) 
branky: 7.,32.,24.,21. Jung, 7. Kolařík – 2.,7. Bitnar, 30. Císař; vyloučení: 1:1 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Honíšek, Cihlář; diváků; 65 min.

B040 FbC Orli Liberec – 1. FBK Jablonec n/N B 1:7 (0:2,1:2,0:3) 
branky: 26. Mareš – 7. Kolman, 9. Hnyk, 24.,26. Bukáček, 42.,41.,44. Havel; vyloučení: 0:1 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Rubáš, Lauryn; diváků; 70 min.

9. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B041 Torpédo Náchod – FbC Orli Liberec 1:10 (0:4,1:2,0:4) 
branky: 21. Zavřel – 14.,36.,2. Mareš, 21.,6.,4. Cihlář, 26. Tolar, 38. Šmolík, 39. Franců, 45. Honíšek;
vyloučení: 1:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Ryant, Horčička; diváků; 75 min.

B042 SCC Semily – DTJ Trutnov B 8:0 (1:0,4:0,3:0) 
branky: 31.,14. Pavlata, 43.,30.,17. Šimek, 22. . Hypšman, 28. . Hypšman, 43. Seidl – ; vyloučení: 4:0 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Honíšek, Cihlář; diváků; 65 min.

B043 FbOU Sršni Hořice – FbC Orli Liberec 5:3 (1:2,2:0,2:1) 
branky: 7. Novák, 19. Kolář, 23. Orct, 35. Krejcar, 40. Škaloud – 4.,41. Franců, 7. Cihlář; vyloučení: 0:3 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Ryant, Horčička; diváků; 65 min.

B044 Torpédo Náchod – SCC Semily 4:2 (1:1,1:1,2:0) 
branky: 7.,45. Šourek, 22. Jícha, 38. Hartman – 10. Seidl, 25. Hypšman; vyloučení: 1:2 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Cihlář, Honíšek; diváků; 70 min.

B045 DTJ Trutnov B – FbOU Sršni Hořice 2:6 (0:2,0:3,2:1) 
branky: 45. Ryant, 45. Horčička – 10. Orct, 44.,15. Škaloud, 20. Kolář, 26. Jeřábek, 28. Kolařík; vyloučení: 1:1
; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Cihlář, Honíšek; diváků; 70 min.

10. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B046 SOS Věž lig Č. Dub – 1. JV Vlastibořice 0:4 (0:1,0:2,0:1) 
branky: – 3. Iker, 25. Brož, 26. Kobrle, 43. Holeček; vyloučení: 0:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Tichý,
Jílek; diváků; 70 min.

B047 FBK Jičín – 1. FBK Jablonec n/N B 1:2 (1:1,0:0,0:1) 
branky: 2. Polach – 12. Musil, 40. Bukáček; vyloučení: 2:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Tichý, Bukovan;
diváků; 65 min.

B048 SKP Nymburk B – SOS Věž lig Č. Dub 4:3 (1:1,1:1,2:1) 
branky: 14. Kykal, 19.,41. Myška, 39. Vlach – 4. Kubíček, 43.,16. Rubáš; vyloučení: 1:1 ; využití: :; oslabení:
; rozhodčí: Fanta, Tichý; diváků; 70 min.

B049 1. FBK Jablonec n/N B – 1. JV Vlastibořice 4:4 (4:1,0:0,0:3) 
branky: 1.,5.,8. Pavel, 14. Bukáček – 12.,42.,33. Brož, 37. Iker; vyloučení: 1:0 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Jílek, Tichý; diváků; 65 min.

B050 SKP Nymburk B – FBK Jičín 4:6 (2:3,1:2,1:1) 
branky: 7.,18. Hobort, 14. Myška, 37. Urban – 1.,2. Polach, 4. Král, 21. Morávek, 24. Bitnar, 41. Císař;
vyloučení: 1:3 +10min:Dostál(Nymburk) ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Tichý, Bukovan; diváků; 70 min.

11. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B051 FBK Jičín – SOS Věž lig Č. Dub 8:0 (1:0,4:0,3:0) 
branky: 8. Bydžovský, 22.,35. Císař, 23.,41. Zikmund, 24.,49. Polach, 41. Mráz – ; vyloučení: 1:1 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Očenášek, Dvořák; diváků; 65 min.

B052 DTJ Trutnov B – Torpédo Náchod 5:2 (3:2,1:0,1:0) 
branky: 2.,44. Šrámek, 15.,9. Ryant, 28. Šubr – 8. Hartman, 15. Miroš; vyloučení: 2:6 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Dvořák, Krejčík; diváků; 70 min.

B053 1. JV Vlastibořice – FBK Jičín 5:2 (1:0,2:2,2:0) 
branky: 10. Bartoň, 16. Holeček, 28.,32. Kobrle, 45. Brož – 18.,29. Polach; vyloučení: 2:5 +5min:Petrtýl(Jičín)
; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Matouš, Krejčík; diváků; 65 min.

B054 DTJ Trutnov B – SOS Věž lig Č. Dub 5:4 (2:2,1:1,2:1) 
branky: 3. Ryant, 8. Stránský, 23. Svítek, 37.,38. Rides – 3. Rosický, 9. Šrýtr, 18. Szalma, 39. Kubíček;
vyloučení: 1:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Matouš, Krejčí; diváků; 70 min.

B055 1. JV Vlastibořice – Torpédo Náchod 3:1 (0:1,1:0,2:0) 
branky: 22.,40. Brož, 44. Iker – 5. Hartman; vyloučení: 4:3 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Matouš,
Očenášek; diváků; 65 min.

12. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B056 FbC Orli Liberec – SCC Semily 2:5 (1:1,1:3,0:1) 
branky: 10. Šmolík, 26. Cihlář – 14.,37.,29. Blažo, 17. . Hypšman, 20. . Hypšman; vyloučení: 4:2
+5min:Honíšek(Orli) ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Očenášek, Dvořák; diváků; 70 min.

B057 SKP Nymburk B – FbOU Sršni Hořice 4:3 (2:1,2:0,0:2) 
branky: 4. Kykal, 14. Myška, 24. Očenášek, 29. Hobort – 13. Kolařík, 33. Škaloud, 36. Jeřábek; vyloučení: 4:0 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Honíšek, Cihlář; diváků; 65 min.

B058 1. FBK Jablonec n/N B – FbC Orli Liberec 6:3 (0:1,4:0,2:2) 
branky: 23.,32.,17. Sláma, 25.,30. Vojtěch, 44. Bukáček – 5. Cihlář, 34. Mareš, 35. Franců; vyloučení: 0:0 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Dvořák, Očenášek; diváků; 70 min.

B059 FbOU Sršni Hořice – SCC Semily 1:3 (0:1,0:1,1:1) 
branky: 41. Škaloud – 8. . Hypšman, 20. Medek, 43. . Hypšman; vyloučení: 1:2 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí:
Dvořák, Očenášek; diváků; 65 min.

B060 SKP Nymburk B – 1. FBK Jablonec n/N B 2:7 (0:0,2:3,0:4) 
branky: 19. Vlach, 25. Myška – 40.,16. Vojtěch, 23. Dupal, 29. Beran, 42. Michlálek, 43. Bukáček, 43. Sláma;
vyloučení: 5:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Honíšek, Cihlář; diváků; 70 min.


13. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B061 FBK Jičín – SCC Semily 5:8 (2:3,1:2,2:3) 
branky: 6. Řeháček, 13. Bitnar, 20. Polach, 39. Císař, 40. Střihavka – 1.,15. . Hypšman, 4.,41.,43. Blažo, 22. Kellner, 26.
Pavlata, 45. . Hypšman; vyloučení: 1:1 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Havel J., Havel M.; diváků; 65 min.

B062 FbC Orli Liberec – Torpédo Náchod 5:2 (2:1,1:0,2:1) 
branky: 2.,34.,14. Šmolík, 19. Marcinka, 37. Franců – 13. Hartman, 38. Zavřel; vyloučení: 2:2 ; využití: :; oslabení: ;
rozhodčí: Havel J., Havel M.; diváků; 70 min.

B063 SOS Věž lig Č. Dub – SCC Semily 2:6 (0:0,1:3,1:3) 
branky: 29.,36. Rubáš – 20. Blažo, 23. Pavlata, 45.,29. Seidl, 38. Hypšman, 42. Šimek; vyloučení: 1:3 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Cihlář, Honíšek; diváků; 65 min.

B064 FBK Jičín – FbC Orli Liberec 6:1 (0:0,0:0,6:1) 
branky: 34.,41. Zikmund, 36. Picek, 37. Novotný, 44. Střihavka, 45. Polach – 34. Šmolík; vyloučení: 2:2 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Havel J., Havel M.; diváků; 70 min.

B065 SOS Věž lig Č. Dub – Torpédo Náchod 1:11 (0:3,0:6,1:2) 
branky: 40. Sluka – 1.,19.,15. Šourek, 9.,17. Miroš, 18.,25. Jícha, 26.,32. Jeřábek, 29. Voborník, 35. Zavřel; vyloučení:
2:0 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Cihlář, Honíšek; diváků; 65 min.

14. kolo 
--------------------------------------------------------------------------------

B066 1. JV Vlastibořice – FbOU Sršni Hořice 1:1 (1:0,0:0,0:1) 
branky: 10. Holeček – 33. Orct; vyloučení: 2:2 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Havel M., Horčička; diváků; 70 min.

B067 DTJ Trutnov B – 1. FBK Jablonec n/N B 6:7 (2:2,3:4,1:1) 
branky: 30.,6.,26.,9. Horčička, 43.,25. Klempíř – 2.,12. Vojtěch, 17. Sláma, 19. Kunst, 23. Havel, 26. Musil, 41. Beran;
vyloučení: 1:0 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Havel J., Havel M.; diváků; 65 min.

B068 SKP Nymburk B – 1. JV Vlastibořice 2:8 (1:1,1:3,0:4) 
branky: 14. Křížek, 25. Štědrý – 7. Kolomazník, 26.,24.,21. Iker, 31. Fiala, 36.,37. Kobrle, 44. Brož; vyloučení: 2:1 ;
využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Horčička, Havel J.; diváků; 70 min.

B069 1. FBK Jablonec n/N B – FbOU Sršni Hořice 5:3 (3:0,1:1,1:2) 
branky: 5. Musil, 10. Beran, 10. Bukáček, 18.,34. Vojtěch – 21. Kolařík, 44. Duchoň, 45. Orct; vyloučení: 1:2 ; využití: :;
oslabení: ; rozhodčí: Havel M., Horčička; diváků; 65 min.

B070 SKP Nymburk B – DTJ Trutnov B 4:1 (1:0,2:0,1:1) 
branky: 6.,17. Vlach, 30. Štědrý, 36. Urban – 35. Klempíř; vyloučení: 1:2 ; využití: :; oslabení: ; rozhodčí: Havel J.,
Havel M.; diváků; 70 min.


15. kolo 
B071 SKP Nymburk B Torpédo Náchod 2:4 
B072 FBK Jičín FbOU Sršni Hořice 1:5 
B073 1. FBK Jablonec n/N B Torpédo Náchod 5:6 
B074 FbOU Sršni Hořice SKP Nymburk B 4:1 
B075 1. FBK Jablonec n/N B FBK Jičín 3:0 

16. kolo 
B076 1. JV Vlastibořice SCC Semily 1:2 
B077 DTJ Trutnov B FbC Orli Liberec 7:10 
B078 1. JV Vlastibořice SOS Věž lig Č. Dub 7:4 
B079 DTJ Trutnov B SCC Semily 4:4 
B080 SOS Věž lig Č. Dub FbC Orli Liberec 1:8 

17. kolo

B081 FBK Jičín - Torpédo Náchod 7:5

B082 DTJ Trutnov B - 1. JV Vlastibořice 6:4

B083 SKP Nymburk B - FbC Orli Liberec 3:3

B084 SOS Věž lig Č. Dub - FbOU Sršni Hořice 3:9

B085 1. FBK Jablonec n/N B - SCC Semily 2:2


18. kolo

B086 DTJ Trutnov B - FBK Jičín 4:8

B087 FbOU Sršni Hořice - Torpédo Náchod 5:2

B088 1. JV Vlastibořice - FbC Orli Liberec 0:4

B089 SKP Nymburk B - SCC Semily 2:3

B090 1. FBK Jablonec n/N B - SOS Věž lig Č. Dub 8:0