Hořicko - Sport - Šachy - Vítěz Velké ceny Královéhradeckého kraje je z Daliborky! Pátek 19. dubna 2024

Prodejní akce

Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

stáhnout
[CNW:Counter]
8.2.2010 - šachový oddíl
Vítěz Velké ceny Královéhradeckého kraje je z Daliborky!

V sobotu 6. února se v krásném prostředí ZŠ a MŠ Josefa Gočára v Hradci Králové sjelo na osmdesát malých šachistů a šachistek, aby spolu změřili své síly za šachovnicí. Na všechny čekalo mnoho příjemných chvil s přáteli a na ty nejlepší poháry a medaile. Mezi účastníky z celého Královéhradeckého kraje byli i dva žáci 7. třídy ZŠ a MŠ Na Daliborce v Hořicích.

Pro oba skončil start velkým úspěchem. Jára Flašar vybojoval v kategorii hráčů a hráček do 16 let stříbrnou medaili, Kamil Šafařík v nejpočetnější kategorii třináctiletých dokonce zvítězil! Je to jeho první vítězství v této prestižní soutěži mladých šachistů.

Oběma srdečně gratulujeme k výsledku a Kamilovi k zisku III. VT. Přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.