Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:

stáhnout
[CNW:Counter]
29.9.2010 - šachový oddíl
Šachisté z Daliborky úspěšně zahájili šachovou sezónu

O posledním víkendu měsíce září se uskutečnily hned dvě významné akce. V sobotu odstartovala v Novém Bydžově Velká cena mládeže již 13. ročníkem turnaje O Karlovu korunu. V konkurenci 54 mladých šachistů a šachistek obsadil osmák Kamil Šafařík krásné sedmé místo. Čtvrťák Honzík Rychtera byl osmnáctý. Do Hořic putoval i pohár pro nejlepší dívku, zásluhou Elišky Johnové, která obsadila v celkovém pořadí 2. místo. Poslední člen výpravy Jiskry Hořice, Vojta Kykal, byl čtvrtý.

Ještě lepšího výsledku dosáhli šachisté z Daliborky v neděli v Jilemnici. Na 5. ročníku Jilemnického rapidu, mezi dospělými, v konkurenci 53 vynikajících hráčů z okolí obsadil Jára Flašar 2. a Kamil Šafařík 3. místo v kategorii do 15 let (v absolutním pořadí byli 16. a 26.)

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i příští víkend, kdy zahájí prvními koly nejvyšší soutěže družstev mládeže a všichni jmenovaní, spolu s dalšími, budou hájit barvy Jiskry Hořice v extralize dorostu.