Hořicko - Sport - Fotbal - Další promarněné body Čtvrtek 20. června 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
2.9.2003 - Jan Paroulek
Další promarněné body


Č. Skalice – Hořice 2:1 (0:0)
branka Hořic: 58. Rozsévač
sestava Hořic: Žižka – Procházka, Rychtera, Jančák, Kulhánek Viktor (Kazda) – Poláček (Kočí), Paroulek, Rozsévač, Trejbal – Novák, Kulhánek Jiří

Hořice nastoupily do zápasu s několika vynucenými změnami v sestavě, ale zpočátku byly aktivnější. Již v 7. minutě se v první šanci ocitl Paroulek, ale jeho hlavička skončila těsně vedle a v 11. minutě Novák skvěle přihrál Jiřímu Kulhánkovi, ale ten ve vyložené šanci nezpracoval míč a branková příležitost tak přišla vniveč. Na opačné straně se dostali ke slovu i domácí hráči, ale tečovaná Valešova střela těsně minula Žižkovu branku. A ihned z protiútoku se do pokutového území Skalice probil Novák, ale ztroskotal až na poslední instanci v podobě domácího brankáře. Domácí hráči hrozili zejména ze standardních situací, kde využívali značné výškové převahy, ale šance se vyskytovaly před oběma brankami. Žižka zlikvidoval nepříjemnou střelu Polomského z přímého kopu a na druhé straně Novák vystřelil těsně vedle a Kazda sice obhodil domácího brankáře, ale skalická obrana odvrátila i toto nebezpečí.

Do druhého dějství lépe vstoupila Č. Skalice a v 55. minutě byla blízko vedoucí brance, míč ale těsně minul hořickou branku. V 58. minutě z ojedinělé šance dostal Rozsévač hosty do vedení, když využil zmatku v domácí obraně po přetaženém centru Trejbala. Toto byl ale naprosto ojedinělý záblesk útočné aktivity Hořic po změně stran, protože kromě brejku Jiřího Kulhánka, který byl zastaven až těsně před pokutovým územím Skalice, předvedl hostující tým bezzubý výkon směrem dopředu. Naopak od 70. minuty několikrát viselo vyrovnání na vlásku. Vynikající zákrok předvedl i Žižka, ale nakonec během dvou minut v 82. a 84. minutě Česká Skalice využila dvou zaváhání v obraně Hořic a výsledek otočila.