Hořicko - Sport - Fotbal - Na tyče vítězně, na branky porážka Čtvrtek 20. června 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
9.9.2003 - Jan Paroulek
Na tyče vítězně, na branky porážka

Hořice – Doudleby nad Orlicí 0:2 (0:1)
branky: 33 Kotyza, 84. Schod
ŽK: Paroulek, Kazda, Jančák, Trejbal – 2× Macháček, Polívka, Chochola
ČK: 0:1, 77. Macháček
sestava Hořic: Žižka – Procházka (51. Pour), Rychtera, Jančák – Paroulek, Novák, Palm (80. Kulhánek Jakub), Trejbal,  Kulhánek Jiří – Nečesaný, Kazda

Úvod tohoto duelu o šest bodů byl oboustranně neslaný nemastný a vybočil z něj pouze pěkný průnik Nečesaného do pokutového území Doudleb, ale na jeho zpětnou přihrávku si nikdo nenaběhl. V 16. minutě poprvé vynikl Žižka, když zlikvidoval gólovou šanci hostů, která vznikla po váhání s rozehrávkou. Na opačné straně se do šance opět dostal aktivní Nečesaný, ale jeho střela byla na poslední chvíli zblokována. Ve 28. minutě se na velkém vápnu pěkně uvolnil Novák, ale jeho střelu brankář Myšák kryl, stejně tak jako si poradil i se střelou Trejbala o minutu později. Svůj nejlepší zákrok ale předvedl v 31. minutě, kdy na centr Jančáka nejvýše vyskočil Paroulek, leč jeho hlavičku mířící do šibenice Myšák vytáhl na břevno a následná dorážka Nečesaného skončila pouze na boční síti. Opět zaúřadovalo otřepané nedáš–dostaneš a prakticky vzápětí hosté úspěšně zakončili jeden z mnoha brejků. Kotyza se z hranice pokutového území trefil přesně do šibenice a Žižka neměl šanci. Domácími hráči obdržená branka otřásla a hosté se spokojili s hrou na brejky.

Po změně stran Hořicím chvíli trvalo, než se dostali do tlaku, ale nakonec začaly přicházet i šance. V 60. minutě se potřetí ocitl ve slibné šanci Nečesaný, ale ani tentokrát Myšáka z otočky nepřekonal. O minutu později napřáhl zpoza vápna Jiří Kulhánek a jeho střelu Myšák s námahou vytěsnil na tyč a roh a v 62. minutě už bylo vyrovnání na spadnutí. To se po pěkné kombinaci dostal Palm až před Myšáka, kterého přehodil, ale jeho střela se odrazila od břevna daleko před pokutové území hostů. Hořický tlak se postupně změnil ve statickou křeč, ze které už nevznikla žádná výraznější šance ke skórování, přičemž jim nepomohla ani vyloučení hostujícího Macháčka. Naopak hosté opět začali vystrkovat růžky a po několika neproměněných šancích dal v 84. minutě definitivní podobu výsledku Schod.


Jan Paroulek