Hořicko - Sport - Fotbal - Zmoklé tři body pro domácí Čtvrtek 20. června 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Zmoklé tři body pro domácí

Jiskra Hořice - Sokol Stará Paka 6:0 (1:0).
Celý zápas provázel déšť, ale výborně připravený terén umožňoval hrát dobrý fotbal. Již v 7. minutě se dobře uvolnil Tomáš Štefan a z hranice šestnáctky tvrdě prostřelil gólmana hostů. Zbytek prvního poločasu to už byla bitva v poli. Hosté, jako poslední tým tabulky, hráli na Gothardě sympatický, bojovný fotbal. Podle předvedeného výkonu si své postavení snad ani nezaslouží.

Do druhého poločasu přišli domácí hráči notně povzbuzeni a ihned z rozehry přihrál Kulhánek Adamu Lánskému - 2:0. V 60. minutě to bylo už 3:0 díky Jakubu Kulhánkovi. Hořičtí předváděli kvalitní fotbal, hezké akce byly zakončovány i pěknými brankami. Na 4:0 zvyšoval hlavou opět Tomáš Štefan. Staropačtí už rezignovali a nestačili fyzicky. Pátou branku a svou druhou v zápase vstřelil Adam Lánský, na konečných 6:0 upravil Jakub Kulhánek. Trenér domácích Vondra tak měl důvod k vychutnání vítězného doutníku, ač je nekuřák. Kvalitní výkon předvedl stoper Slanina. Díky vítězství Jiskry Hořice, remíze Úpice v Hostinném a prohře Žacléře v Novém Bydžově se čelo soutěže opět vyrovnalo.

Jiskra Hořice: Bozner (Lulek) - Košťál, Slanina, Nosek, Antoš (Efler) - Nečesaný (Soukup), Štefan (Minčák), Vondra, Trávníček, Kulhánek, Lánský. Trenéři Vondra a Trávníček.

Agro Staré Místo - 1. FK Nová Paka 0:3 (0:1). Také druhé okresní derby skončilo vítězstvím favorita. Dvě branky střílel Kulda, jednou se trefil Sklenář.


(lk)