Hořicko - Sport - Fotbal - Fotbálek hořických Pondělí 15. dubna 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
31.10.2003 - Jan Paroulek
Fotbálek hořických

Rudník – Hořice 7:0 (3:0)
sestava Hořic: Žižka – Kočí (Ivakchnyuk), Rychtera, Paroulek, Kulhánek Viktor – Procházka, Palm, Poláček (Kulhánek Jan), Trejbal – Pour, Novák

Domácí se ujali vedení již v úvodní minutě z první akce utkání. Potom se hrála celkem vyrovnaná partie s brankovými příležitostmi především před domácí brankou – Novák po hezké individuální akci ztroskotal až na brankáři a Paroulek nejdříve v hlavičkovém souboji na brankové čáře nepřetlačil brankáře a o chvíli později ze slibné pozice hlavičkoval stejný hráč nad. Nic nenasvědčovalo debaklu, který teprve měl přijít. Ve 37. a ve 39. minutě přišly dva slepené góly, které určily další ráz utkání. Po změně stran již hrál Rudník zcela v pohodě a plynule přidával další branky až se ukazatel zastavil na čísle sedm.


Hořice – Milíčeves 0:3 (0:2)
sestava Hořic: Žižka – Kočí, Rychtera, Langr, Kulhánek Viktor – Kulhánek Jan (Procházka), Palm, Paroulek, Pour, Trejbal (Štefan) – Novák

Pro Hořice opravdu nešťastné utkání. Hned v úvodu Žižka zlikvidoval nebezpečnou hlavičku z bezprostřední blízkosti, ale v 10. minutě mohl jen překvapeně sledovat hodně nepovedený centr, který přeletěl celou obranu a k překvapení všech skončil v domácí síti. Aby nebylo smůly málo, tak o pár minut později nestačil Novák uhnout prudkému centru z rohového kopu a nešťastně Žižku překonal podruhé. Potom se začínali osmělovat i hořičtí hráči, zejména se střelou Palma z levé strany měl hostující brankář problémy.

Po změně stran nastoupilo v domácích dresech jiné mužstvo a již ve 47. minutě měl Paroulek na hlavě kontaktní branku. Po rohovém kopu Trejbala hlavičkoval zcela osamocený, ale již překonaného hostujícího brankáře zastoupil na brankové čáře jeho spoluhráč z obrany. Domácí obraně dělal problémy zejména Štěrba, ale na rozdíl od prvního poločasu se již do šancí příliš nedostával. Na druhé straně Palmovi několikrát chyběl pouze krok, aby se dostal do gólové šance. Do další velké příležitosti Hořic se dostal Novák, který z očí do očí přeloboval milíčeveského brankáře, ale míč skončil mimo opuštěnou branku hostů. V poslední minutě dostali Hořice poslední ránu z milosti, když ze zdánlivě neškodné situace hosté vytěžili třetí branku utkání.

Jan Paroulek