Hořicko - Sport - Fotbal - Nedělní fotbalové derby Čtvrtek 20. června 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Nedělní fotbalové derby

I když počasí zatím příliš nepřeje, fotbalové jaro už zaťukalo na dveře a o víkendu startuje druhá část krajského přeboru. Do bojů o mistrovské body zasáhnou čtyři celky okresu. Jako první to budou Novopačtí, kteří v sobotu hostí lídra tabulky Slavoj Předměřice nad Labem, na jehož hřišti prohráli vysoko 0:6. Mužstvo však absolvovalo kvalitní zimní přípravu, a tak v domácím prostředí chce uspět. 

Středem pozornosti 18. kola je nedělní okresní derby Jiskra Hořice - Sokol Libáň (na podzim 1:3). Hořičtí získali přes zimu tři posily - Pavla Černého (SK Hradec Králové), Martina Krátkého (SK Miletín) a Daniela Pleskota (Libřice). Mužstvo vede královéhradecký trenér Jindřich Doubek a cílem je dostat se ze dna tabulky na nesestupové místo. To hosté z Libáně mohou hrát v klidu, osmou příčku by ale rádi o nějaký stupínek vylepšili. 

Na hřiště soupeře cestuje pouze FC Milíčeves. V neděli se představí v Červeném Kostelci, který doma rozdrtila 5:1. Také svěřenci Vladimíra Blažeje mají za sebou kvalitní zimní přípravu, ochucenou turnajovým prvenstvím na umělé travě v Rychnově n. Kn. Výkop všech utkání je v 15 hodin. Zbývající krajské soutěže, stejně tak okresní, odstartují za týden. 


(jp)