Hořicko - Sport - Fotbal - Černý čtyřikrát do černého Pondělí 15. dubna 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
4.6.2004 - Jan Paroulek
Černý čtyřikrát do černého

Hořice – Rudník 5:2 (3:1)
branky: 2., 10., 52. a 90. Černý – 7. a 61. Lev
ŽK: 1:1, ČK: 0:1 (90. Rodr)
sestava Hořic: Dvořák – Kočí, Rychtera, Jančák, Paroulek – Krátký, Rozsévač (68. Trejbal), Palm (80. Štefan), Kulhánek Viktor – Pour, Černý (90. Haman)

Utkání začalo svižně a v 10. minutě, kdy se ještě někteří hráči ještě nestačili pořádně dotknout míče, byl stav již 2:1. To si nejdříve ve 2. minutě hrubě nerozuměla hostující stoperská dvojice a Černý samostatný nájezd z poloviny hřiště zakončil kličkou brankáři Rodrovi a střelou do prázdné branky. Jenomže prakticky vzápětí hosté srovnali skóre, když si Lev v pokutovém území Hořic šikovně udělal prostor a střelou k tyči nedal Dvořákovi šanci. Hořice na chvíli zakolísaly, ale v 10. minutě nastala v pokutovém území Rudníku nepřehledná situace, ze které opět těžil Černý. Metr před brankovou čarou se dostal k vyraženému míči a jeho úloha již byla snadná. I tentokrát mohlo být záhy srovnáno. Rudník zahrával přímý kop z 25 metrů a při domácích stálo štěstí, když se míč otřel o břevno. V 17. minutě již Hořice odskočily na dvoubrankový rozdíl. Paroulek vybojoval míč, zatáhl jej na soupeřovu půlku, kde našel zcela volného Palma, ten přistrčil ještě lépe postavenému Rozsévačovi, který křižnou střelou zvýšil na 3:1. I nadále se hrálo nahoru–dolů s množstvím přečíslení a vyplývajících šancí na obou stranách. Např. Černý šel opět sám na brankáře, ale tentokrát nebyl úspěšný. Těsně před odchodem do kabin mohli hosté vstřelit z přímého kopu kontaktní branku, ale i tentokrát se míč zastavil na brankové konstrukci.

I po změně stran se hrál zajímavý fotbal. Rudník ještě více otevřel hru, a tak zejména hořická pravá strana měla hodně prostoru k útočení. Nejdříve si Krátký dvakrát ukopl míč ve slibné pozici, ale vzápětí v 54. minutě naservíroval Černému míč před prázdnou branku a ten dokonal svůj hattrick – 4:1. Hosté se nevzdávali a nešla jim upřít snaha o zkorigování výsledku. V 61. minutě Lev svojí druhou brankou snížil na 4:2. Hořice již veledůležité tři body nepustily a jen nepřesná muška (Paroulek, Kulhánek, břevno po hlavičce Rozsévače), prováhání vhodného okamžiku či výborný zákrok brankáře bránily navýšení skóre. V poslední minutě Pour přihrál Richterovi, který samostatný nájezd sice neproměnil, ale to pouze díky faulu brankáře Rodra. Ten dostal červenou kartu a jeho náhradník Stránský nezabránil Černému počtvrté skórovat z pokutového kopu.

Vítězství domácích bylo zcela zasloužené a minimálně na týden se Hořice dostaly z příčky, která by mohla znamenat sestup.


Jan Paroulek