Hořicko - Obce Hořicka - Nová Paka - Stanislav Albrecht opustí post novopackého místostarosty Pondělí 6. února 2023 
Obce Hořicka
 Regiony na Hořicku >>>
 Za hranicemi Hořicka >>>
 Po kom se jmenují ulice Hořicka? >>>
 Bašnice - www
 Bezník
 Bílsko
 Bílsko - www
 Boháňka
 Boháňka - www
 Borek
 Březovice
 Bříšťany
 Cerekvice nad Bystřicí
 Červená Třemešná
 Červená Třemešná www
 Cerekvice n.B.- www
 Chodovice
 Chomutice
 Chomutice - www
 Chroustov
 Chvalina
 Dachovy
 Dobeš
 Dobrá Voda
 Dobrá Voda - www
 Holovousy
 Holovousy - www
 Hořice
 Hořice MěÚ - www
 Jeníkov
 Jeřice
 Konecchlumí
 Lázně Bělohrad - Anenské lázně
 Lázně Bělohrad MěÚ
 Lázně Bělohrad
 Lískovice
 Lískovice - www
 Lukavec
 Miletín
 Miletín - www
 Milovice
 Milovice camping
 Mlázovice
 Mlázovice - www
 Nový Bydžov
 Nechanice
 Nechanice - www
 Nová Paka - www
 Nová Paka
 Ostroměř
 Ostroměř - www
 Pecka
 Pecka - www
 Petrovičky
 Podhorní Újezd - Vojice
 Podhorní Újezd - Vojice - www
 Polšť
 Rašín - www
 Rohoznice s Horkami a Polákovem( Polštěm)
 Sobčice
 Sobčice - www
 Sukorady - www
 Třebnouševes
 Třebovětice
 Úhlejov
 Úhlejov - www
 Želejov


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Stanislav Albrecht opustí post novopackého místostarosty

V Nové Pace se schyluje k volbě nového místostarosty, radnici v nejbližší době opustí Stanislav Albrecht, který neuvolněnou funkci zastává od začátku současného volebního období. Na jeho místo by měl nastoupit Pavel Bouchner, který v zastupitelstvu města rovněž hájí barvy sdružení Sportovci pro Novou Paku.

Křeslo místostarosty a zároveň i místo v městské radě opouští Stanislav Albrecht z pracovních důvodů. „Jde o osobní záležitost, která se týká mého profesního života. V zaměstnání zastávám už rok novou pozici, kde mám před sebou nové výzvy, kterým bych se rád věnoval s mnohem větším nasazením než dosud,“ říká Albrecht.

Rezignaci chce předložit na nejbližším veřejném zasedání novopackého zastupitelstva, v němž ale nadále setrvá. „V zastupitelstvu zůstávám, a samozřejmě se budu dál věnovat problematice města, určitě bych si rád ponechal například oblast sportu a vazbu na podnikatele a také jsem připraven pomoci svému nástupci v oblasti investic,“ dodal.

Radniční koalice, kterou tvoří Sportovci pro Novou Paku a občanští demokraté, už intenzivně jedná o nástupci. Vše zatím nasvědčuje tomu, že na post místostarosty navrhnou Albrechtova stranického kolegu Pavla Bouchnera.

„Kolega Albrecht odvedl velký kus práce. Jsem rád, že ve funkci setrval do dokončení stavby čistírny odpadních vod, kterou měl na starosti. Protože v zastupitelstvu dál zůstává, jeho zkušenosti bychom rádi využili i při nadcházející výstavbě bazénu. Nyní zrovna řešíme, kdo ze samosprávy bude na bazén dohlížet,“ konstatuje starosta Rudolf Cogan.

Připouští, že s očekávaným nástupem Pavla Bouchnera na post místostarosty dojde i k posunu některých priorit v Nové Pace. „Nový kandidát na místostarostu působí ve funkci předsedy silničního výboru, přitom předpoklad je, že se nyní zaměříme hlavně na obnovu komunikací. V této souvislosti vidím určitou výhodu Pavla Bouchnera, protože o dané problematice má perfektní přehled,“ míní starosta.

Sám Bouchner se nabídce ke vstupu na radnici nebrání. „Vzhledem k tomu, že působím ve funkci předsedy silničního výboru a řeším problematiku komunikací, tak už nyní jsem na radnici skoro každý den. Pokud tedy budu zastupiteli schválen, jsem připraven nabídku přijmout,“ uvedl Bouchner.

Kromě starosty Rudolfa Cogana a místostarosty Stanislava Albrechta (oba Sportovci pro Novou Paku) tvoří současnou radu uvolněný místostarosta Josef Hendrych, Vladimír Roučka (oba ODS) a Marek Nýdrle (Sportovci pro Novou Paku). (jn)