Hořicko - Zdravotnictví - Hořická nemocnice usiluje o akreditaci Pátek 27. ledna 2023 
Zdravotnictví
 Dětští lékaři
 Léčitelé
 Lékárny
 Nemocnice
 Odborní lékaři
 Praktičtí lékaři
 Veterináři
 Zubní ordinace


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Hořická nemocnice usiluje o akreditaci

Vedení hořické nemocnice zahájilo přípravu na splnění požadavků k získání osvědčení o akreditaci.

Vedení místní nemocnice, která je léčebnou dlouhodobě nemocných s ambulancemi, zahájilo přípravu na splnění požadavků k získání osvědčení o akreditaci. Jeho cílem je zabezpečit trvalé zlepšování kvality poskytované lékařské, ošetřovatelské a rehabilitační péče o klienty. „Pacient bude mít větší jistotu, že léčba, která je zde nasazená, je správná,“ uvedl ředitel městské nemocnice Ladislav Dytrych. Jednou z řady pozitivních změn je i sledování a dokumentování mimořádných událostí, k nimž se bude vyjadřovat komise, složená z různých odborníků.

Na většinu činností budou zde zpracovány standardy, týkající se jak ošetřovatelského procesu z hlediska lékařské péče, tak i řízení samotné nemocnice. Veškeré postupy budou průhledné a tedy snadno kontrolovatelné. „Každý musí počítat s tím, že za svoji činnost odpovídá, že je někým kontrolovaný, a to bude mít pozitivní dopad na kvalitu naší práce i následnou spokojenost pacientů,“ shrnul ředitel. Nová forma práce přispěje i k ochraně personálu a celého zdravotnického zařízení.

Doktor Josef Junek, který zde pobýval jako nepohyblivý pacient, byl péčí zdravotnického personálu mile překvapen. „Péče a hygiena třikrát denně a kdykoliv podle potřeb,“ sdělil spokojený pacient.


Radmila Šepsová