Hořicko - Sport - Šachy - Jára Flašar z hořické Daliborky vítězem Velké ceny Královéhradeckého kraje Neděle 2. dubna 2023 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
2.5.2011 - šachový oddíl
Jára Flašar z hořické Daliborky vítězem Velké ceny Královéhradeckého kraje

Na 90 malých šachistů a šachistek se sjelo 30. dubna do Hradce Králové k poslednímu klání Velké ceny Králové hradeckého kraje. V některých kategoriích bylo již o celkovém vítězi rozhodnuto, ne tak v kategorii nejstarších, kde se sešli skutečně vynikající mladí šachisté a teprve poslední partie posledního kola rozhodla nejen o vítězi poslední VC, ale také o vítězi celkovém. Stal se jím skromný chlapec z Hořic, Jaroslav Flašar. Mezi děvčaty ještě obhájila celkové vítězství Eliška Johnová, i když v pořadí poslední velké ceny ji předstihla vynikající domácí hráčka, Lenka Rojíková. V mladších kategoriích jasně kralovali hradečtí Wagner a Šolc, mezi nejmladšími potom bělohradské naděje Fojt a Sucharda.

Pochvalu za skvělý výkon zaslouží kromě dětí i pořadatelé z ŠK Lípa, kterých se sešlo nebývale mnoho a pro malé i větší účastníky vytvořili nádhernou atmosféru korunovanou skutečně nebývale bohatým cenovým fondem. Ani poslední, kteří měli mnohdy, zejména v mladších kategoriích, slzy na krajíčku, nemohli téměř pobrat množství drobností pro radost, kterými byli počastováni. Vítězové samozřejmě obdrželi nádherné poháry, diplomy a medaile.
Vítězům blahopřejeme a pořadatelům děkujeme za skvělý a nesmírně obětavý výkon.
jj