Hořicko - Sport - Fotbal - První jarní vystoupení rezervy – fotbalový bolehlav Pondělí 22. července 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
5.4.2004 - Jan Paroulek
První jarní vystoupení rezervy – fotbalový bolehlav

Hořice B – Dětenice 1:2 (1:2)
Branka Hořic: Paroulek
sestava Hořic: Bartoníček – Ivakchnyuk (75. Kulhánek Jindřich), Langr, Krois, Erben – Březák, Kulhánek Jan, Paroulek (46. Slanina), Poláček – Koňák (46. Fátor), Kulhánek Jiří

Hořická rezerva byla jednoznačným favoritem i když paradoxně má s tímto soupeřem ze dna tabulky v posledních sezónách značně zápornou bilanci. Úvod utkání značně ovlivnil silný vítr, čehož využili hosté k prvnímu ohrožení Bartoníčkovy branky. Potom sice Jiří Kulhánek vstřelil po rychlé kombinaci branku, ale ta nebyla pro ofsajd uznána, a tak první regulérní branka padla na druhé straně až po chybě Bartoníčka, když zaváhal s chycením míče. Po této obdržené si hořičtí hráči vypracovali několik šancí, z nichž největší spálil Jan Kulhánek, který z bezprostřední blízkosti nepropálil hostujícího brankáře. O pár minut později Jiří Kulhánek přetáhl rohový kop a Paroulkova hlavička trefila břevno dětenické branky. Dvakrát také asistent rozhodčího nesmyslně odmával ofsajd Koňákovi a potom i Paroulkovi, kteří by šli z poloviny hřiště sami na brankáře. V této době, kdy už bylo vyrovnání na spadnutí, přišel dlouhý nakopnutý míč do hořického pokutového území, následovalo nedorozumění domácí obrany a hosté již vedli o dvě branky! Deset minut před odchodem do kabin Poláček rozehrál rohový kop a neobsazený Paroulek hlavou snížil na rozdíl jediné branky.

Po změně stran hráli po větru domácí hráči, a tak se hra přestěhovala především k pokutovému území Dětenic. Aktivitou hýřil Jiří Kulhánek, aspoň dokud mu stačily síly, a jeden z jeho průniků dětenickou obranou zastavil až nepotrestaný faul na hranici pokutového území. Hořicím chyběla finální přihrávka a občas i trošku štěstí. Po hodině hry měl vyrovnání na své kopačce Březák, ale nejdříve mířil po rohovém kopu těsně vedle a při další šanci minul odkrytou branku hostí. Na opačné straně mohli hosté definitivně rozhodnout, ale po dalším kiksu v hořické obraně netrefil dětenický hráč takřka prázdnou branku. A když dalekonosná střela Langra ze 30 metrů roztřásla pouze břevno, museli se domácí hráči již podruhé v této sezóně spokojit s nulovým ziskem proti tomuto soupeři.


Jan Paroulek