Hořicko - Úřady - Poslankyně Iva Šedivá úřaduje i doma Neděle 25. února 2024 
Úřady
 Biskupství v Hr.Králové
 Česká pošta s.p. - Hořice
 Čs. insp. živ. prostř. HK
 Čs. školní inspekce HK
 Finanční úřad Hořice
 Hasiči Centrála
 Hasiči KH kraje
 Katastr.úřad Jičín
 Kr. hygienická st. HK
 Královéhradecký KÚ
 Městský úřad Hořice
 Okr.hygienická st. Jičín
 Okresní úřad Jičín
 Pozemkový fond
 Státní zástupci
 Úřad práce Jičín


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Poslankyně Iva Šedivá úřaduje i doma

Poslankyně parlamentu Iva Šedivá (ČSSD) se tento týden setkala s občany ve své kanceláři v Jičíně v Havlíčkově ulici čp. 186. „Kromě zdejší mám kancelář ještě v Trutnově a popravdě úřaduji i doma v Hořicích,“ uvedla Iva Šedivá, která svoji funkci vykonává teprve několik měsíců od posledních voleb. Po domluvě s asistentem lze zajistit kontakt s poslankyní i mimo dny, kdy je v regionální kanceláři. Přestože je členkou Výboru pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí a členkou Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu, neznamená to, že se na ni nelze obrátit s problémy ze všech sfér života.

„Řeším připomínky z dopravy, zemědělství, zdravotnictví, prostě co je aktuálně třeba. Je dostatek odborníků, na které se mohu obrátit a požádat o pomoc,“ uvedla paní poslankyně. Nejvíce kontaktů má nyní se starosty, kteří se na ni obracejí s prosbou o zjištění, jak je to s žádostmi, které podali, nebo stavu financování různých projektů či dalších souvisejících možností. Obce nejsou v lehké finanční situaci a hledají všechny možné zdroje, které by jim pomohly situaci vyřešit a investovat do oblastí, které považují za vhodné či nezbytné.

„Většinou jde o nově zvolené starosty, a to bez ohledu na stranickou příslušnost. Na této úrovni bychom neměli hledět na to, kdo s kým sympatizuje, vždyť jde hlavně o pomoc obcím a jejich obyvatelům,“ dodala Iva Šedivá.